بزودی فعال میگردد!

درباره باشگاه مشتریان ام تیک کلاب

تداوم لذت خرید برای مشتریان همیشگی ام تیک کلاب از اهداف اصلی باشگاه مشتریان ام تیک کلاب است،ام تیک کلاب فرصتی برای همراهی بیشتر و خلق تجربه‌های متفاوت و هیجان‌انگیز است.

اگر عضوام تیک کلاب شوید، می‌توانید با انجام هر خرید، ثبت نظر در مورد کالای خریداری شده یا دعوت از دوستان، امتیاز جمع کنید و از جوایز موجود در ام تیک کلاب بهره‌مند شوید. با خرج امتیازهای خود می توانید در قرعه کشی ها شرکت کنید و از جوایز ویژه ام تیک کلاب لذت ببرید.

کدهای تخفیف در ام تیک کلاب را ازدست ندهید!

در صفحه ی جوایز ام تیک کلاب با ارائه ی کدهای تخفیفام تیک کلاب و بسیاری برندهای نام آشنا همراه شما هستیم تا با تخفیف های ویژه از خرید اقلام کالایی و دریافت خدمات متنوع لذت بیشتری ببرید.

کالاهای هدیه در ام تیک کلاب

در این قسمت طیف متنوعی از اقلام کالایی با تخفیف های ویژه برای شما گردآوری شده است و در بازه های زمانی کوتاه به روز رسانی می شود. با مراجعه به صفحه جوایز در ام تیک کلاب می توانید اقلام کالایی مدنظرتان را با تخفیف های شگفت انگیز و یا حتی با 100 درصد تخفیف و بصورت کاملا رایگان تهیه کنید.

قرعه کشی فصلی ام تیک کلاب

در پایان هر فصل سال، یک قرعه کشی بزرگ با جوایزی هیجان انگیز در ام تیک کلاب برگزار می شود که برای شرکت در این قرعه کشی کافیست 10 امتیاز خرج کنید تا یک بلیت قرعه کشی دریافت کنید و نیز می توانید با خرید بلیت های بیشتر شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید. جوایز کسب شده توسط شما در صفحه تاریخچه امتیازات در ام تیک کلاب قابل مشاهده است.

چگونه در ام تیک کلاب امتیاز جمع آوری کنم؟

بعد از اینکه برای اولین بار وارد حساب کاربری خود درام تیک کلاب شدید، می توانید با یکی از روش های زیر امتیاز کسب کنید:

  •  به ازای هر ۱۰ هزار تومان خرید خود، یک امتیاز در ام تیک کلاب دریافت ‌کنید. امتیاز خرید 7 روز پس از اینکه مرسوله خود را دریافت کردید، منظور خواهد شد. سقف امتیاز در هر بار خرید ۱۵۰ امتیاز ام تیک کلاباست.
  •  می توانید با ثبت نظر به ازای هر نظر تایید شده برای کالاهای خریداری شده ازام تیک کلاب، ۵ امتیاز ام تیک کلاب دریافت ‌کنید. برای نوشتن نظر در خصوص کالاهای خریداری شده تان کافیست به پروفایل خود در ام تیک کلاب به قسمت “همه سفارش ها” مراجعه و در آنجا با کلیک بر روی پیکانه”جزئیات نسبت به “ثبت نظر” خود اقدام نمایید. سقف امتیاز ثبت نظر در هر سال 240 امتیاز دیجی کلاب است.
  •  معرفی دوستان یکی دیگر از روش های جمع آوری امتیاز در ام تیک کلاب محسوب می شود. با دعوت از دوستان خود به ام تیک کلاب، 7 روز بعد از اولین خرید موفق آنها، 20 امتیاز درام تیک کلاب دریافت می کنید، سقف امتیاز دریافتی ام تیک کلاب از این طریق، در هر سال 300 امتیاز است. امتیازات کسب شده و خرج شده توسط شما و نیز کدهای تخفیف دریافتی شما در صفحه تاریخچه امتیازات در ام تیک کلاب قابل مشاهده است.